Početna Auto 66 pregleda

Lexus RC F GT3: Cilj je pobijediti Lamborghini i Ferrari

1
Vidi galeriju 1/5
Lexus RC F GT3: Cilj je pobijediti Lamborghini i Ferrari Lexus RC F GT3: Cilj je pobijediti Lamborghini i Ferrari Lexus RC F GT3: Cilj je pobijediti Lamborghini i Ferrari Lexus RC F GT3: Cilj je pobijediti Lamborghini i Ferrari Lexus RC F GT3: Cilj je pobijediti Lamborghini i Ferrari

Lexus je predstavio trkaću izvedbu modela RC kojim će nastupati u prestižnoj kategoriji GT3

Zahvaljujući Akyju Toyodi, prvome čovjeku Toyote, Lexus se aktivnije uključuje u svijet autosporta, a najnoviji predstavnik je model RC F pripremljen po specifikacijama prestižne grupe GT3. Nastuupat će u Azijskom i Američkom prvenstvu, te na odabranim utrkama u Europi. Auto pokreće motor V8 s više od 500 KS. Pogon je na stražnje kotače, a mjenjač šeststupanjski sekvencionalni. Masa je 1300 kilograma.

1 | Author: Lexus foto: Lexus 1 | Author: Lexus foto: Lexus