komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve odgovore
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Autostart.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Autostart.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • darko122

    Od kad je počeo sa projektom i koliko je novaca dobio, već ga je ručno sa lemilicom mogao napraviti, ovako me podsječa na Batu Živoinovića koji je onoj obečavao "sad ću da te karam", ali do kraja filma ništa
  • seka

    On opet prica da panira, kao i pred koju godinu, a milijune je vec davno za taj projekt dobio...mislim da mulja..
  • Chibuky

    Mislim da Mati pod hitno treba uplatiti još jedno 500 - 600 miljuna eura kako bi lakše ostvario svoj plan. Pod hitno. Izgubit ćemo ga ljudi!
  • a55k1ck3r

    Ja planiram na mjesec . Baš sam počeo graditi stepenice 
  • YellowSnowman

    Robotaksiji su najbolje rješenje jer, sjećam se, jedan brkati taksista me je udario još dok sam bio tinejdžer

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.