Povratak na članak 29667 pregleda

Test ljetnih guma: Za aute prolazna, a za kombije sigurnost upitna

komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve odgovore
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Autostart.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Autostart.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Borro

    Pa nisu mi baš jasni ovi testovi pa bi bilo dobro dobiti pojašnjenje. Prvo, čemu svake godine raditi testove istih guma, kad se tehnologija sigurno ne mijenja svake godine? A s druge strane na linku na vašim stranicama ima ADAC-ov …prikaži još!
    • Avatar lorismajcan

      lorismajcan

      Sve testove radi njemački autoklub ADAC, po svojim kriterijima. Pošto su oni 'najrelevantniji' stručnjaci što se guma tiče u svijetu, njihovi se testovi smatraju mjerilom i prenose svake godine diljem svijeta.
  • DXMan

    Pa meni je test podosta čudan. Iz prve ruke mogu reči da se Michelin CrossClimate troši/haba ko lud. Imaju nešto jače ripne, ali ljetnu sezone izgore.
  • makan

    zato koristim prošlogodišnju najbolju gumu
  • Mirks

    Zašto se testiralao u ljetnom testu allseason(Michelin) mislim da nije korektno mada adekvatna zamjena Energy saver vjerujem da ima još lošije rezultate. Napomena da se test radi na stazi u stvarnosti je to pune drugačije.
  • azri

    Iz mog iskustva sa gumama za dostavna vozila,vrlo korektan test.Trenutno imam nove sava trenta na vozilu i mogu reći čista katastrofa.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.