komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve odgovore
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Autostart.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Autostart.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • steve1974

    Imam 2 Peugeota 2016 & 2018 godinu i PREZADOVOLJAN SAM! Slazem se za BMW a i Mercedes je po mom u istoj kategoriji. Ja sam prodao novi X3 nakon 2 godine zbog stalnih problema. Nista ne valjaju i nisu kao …prikaži još!
  • tinonit

    Ovi Peugeot vozači nisu mogli ni do servisa da prijave kvar. Tko bi stigel testirati sve te dodatke kad svake godine izlazi nova serija. Nekad je mečka izbacivala svakih 5-7 godina novi model. Oprema koja se ugradila bila je provjerena …prikaži još!
    • morenocro

      Sve to stoji,ali te se već zna da su BMW,Audi i VW među najnepouzdanijim markama,no mnogi to ne žele čuti....ali to su činjenice,pa BMW ima konstantne opozive....

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.