komentari 7

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve odgovore
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Autostart.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Autostart.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • neny

    1. vozač kamiona nije vidio auto . 2. kad ga je počeo gurati bilo je kasno . 3. kad je došlo do kontakta vozač je počeo kočiti , i tu nastupa fizika o kojoj amateri nemaju pojma, kamion teži sa …prikaži još!
    • T4M

      Ha,ha,ha.... Ja sam dipl. ing. prometa, radim kao procjenitelj u Generali osiguranju, u okviru čega obavljam i prometno tehničko vještačenje.  I to ti je moj odgovor na tvoj komentar....ha,ha,ha,ha,ha.  Ti si stand up komičar?
  • neny

    ja sam vozač kamiona
  • Lijan

    Takve bahate vozace bi trebalo uvijek tako kaznjavati jer izazivaju previse nesreca a uvijek nevini stradaju
  • Adriano

    "Na ovoj je snimci jasno vidljiva bahata reakcija vozača kamiona koji je prometovao desnom trakom autoceste, kada ga je slijeva zaobišao automobil koji se 'htio' ubaciti ispred njega. Umjesto da malo prikoči, putovanje je nastavio pa je namjerno razbio nesretničin Passat."
    • Adriano

      Prvo na ovoj snimci je jasno vidljivo da kamion vozi ljevom trakom i da se auto krajnje BAHATO ubacuje ispred kamiona.
    • Adriano

      ...kretenski komentari se ne mogu editirati i objavljuju se čim se pritisne enter. To ste pokupi od Facebooka ? Dakle osim što se Passat ubacuje ispred kamiona koji NE MOŽE MALO PRIKOČITI taj isti kamion je skrenuo gotovo u ogradu …prikaži još!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.