Povratak na članak 66048 pregleda

Evo koje se marke automobila najmanje kvare

komentari 9

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve odgovore
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Autostart.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Autostart.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malicica

    Ma gluposti do jaja.... lol s tehnickog pregleda..mislim kakve to ima veze s kvarovima..lol to je samo do odrzavanja vozila kakav glup clanak a jos gluplji novinar..
  • Joshua

    Naši auti su u prosjeku prestari da bi nam statistika bila relevantna. U Njemačkoj po ADAC-u je najkvarljiviji Mercedes a kod među dobrima što znači da su stare Mečke bile dobre.
  • Mnghwa

    a može bit' da ekipa koja ima Suzukija odradi servis pred tehnički pregled...'ko to može znat'
  • ivica

    Statistika... Ona je pout političara,jedno govori,a drzgo je stvarnost. Statistički,Toyota Corola je najpouzdaniji auto na svijetu,ja sam imao dvije i nikad je više ne bi kupio jer se stalno nekaj kvarilo. Posebna je priča o našoj statistici iz tehničkih pregleda. …prikaži još!
  • nedo

    A da nisi ti izostao previše časova matematike ? Vec sam pogled na tablicu pokaziva da su seat i kia u prosjeku mlađi a ispod renaulta.
  • Kvar

    Nevalja nista novo
  • VitoBH

    Ako bi se matematičkim postupkom uzelo da su sva auta jednako stara (predzadnji stupac) onda bi na zadnjem mjestu bila Dacia, na predzadnjem Renault itd.
  • dach

    Ma sta gluposti pišete..Sve je stvar održavanja,ne koliko je kvarljiv...ako ga ne odrzavas nece ni raditi... A na tehnickom pregledu se ta vaša statistika mjenja iz sata u sat...

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.