Povratak na članak 34100 pregleda

Trebalo je 45.000 litara vode za ugasiti požar na Tesli

komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve odgovore
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Autostart.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Autostart.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Davorhec

    Kako bi tek izgorio da ga nisu gasili.
  • Krajc

    i tko STRUJU gasi vodom? Litij celije burno reagiraju u kontaktu s vodom, pa mi se bas ne cini kao dobra ideja istu koristiti za gasenje pozara....voda sa litijem samo potice zapaljivanje. Genijalno. Mislim da bi vatrogasci trebali obnoviti obuku...ili …prikaži još!
  • Krajc

    kaj sad jel im trebalo 45.000l ili 83.000l vode?
  • brock

    Interesantan je taj podatak samo ,nekako mi to ne ide pod kapu jer cijelog života sam učio nešto sasvim drugo. Postoje sredstva i postupci za gašenje svih materijala ali nikad nisam čuo da se vozila ,benzin,dizel,struja.......gase vodom???? Znači li to …prikaži još!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.