komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve odgovore
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Autostart.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Autostart.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • loriman

    Makan vristim od smijeha. Schumaher je goli k... za tebe. Sve sta sam vidio na sni.ci je da se covjek vrlo dobro izvukao iz izuzetno problematicne situacije. To naravno ne bi bio nikakav problem vozacima formule poput tebe 😂
  • makan

    na našem autoputu nastaju lokve na lijevoj strani lijeve trake i tu sam nekoliko puta zaplivao i još zavoj a desno se vuće kamion, samo nogu s gasa i auto se neče trzati ,jedino me odnjelo pola metra van zavoja prema kamionu
  • makan

    imao je sreće, prvo desnu ruku drži na mjenjaću, drugo nije maknuo nogu s gasa kad je počeo krivudati jer se auto ne bi toliko puta zabacio, treče spasila ga je elektronička stabilizacija koju je ometao gasom i volanom.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.