komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve odgovore
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Autostart.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Autostart.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • makan

    kolika je kazna, 300 godina zatvora?
  • makan

    laže, išo je i 700 ali kad su ga slikali usporavo je, e kad to čuje ekipa iz poršeje merđe paganija, konizega..., nek traži da se to prizna kao dokaz da ima najbrži serijski auto na svijetu(još ak je dizelj)
    • SBCRO70

      Da li ti znaš auto Opel Astru? Ako nije nije friziran nemože potegniti ni 180 kamoli 696 kilometara na sat. To je greška sustava. To bi bilo i greške na primjer ova. Da Fiat Punto ide 280 km na sat. …prikaži još!
    • z75

      pa daj makan stvarno, kak možeš tako blebnuti za opel astru... pa jesi ti ikad vidio opel astru uživo? pa to uopće nije neka super sportska jurilica, to je obiteljski auto, a nije ni friziran... mislim zbilja...
    • SBCRO70

      z75: Da li ti šta misliš prije nego napišeš poruku? Da li si misli o ovom: Koje godine rodio? Da vidio sam te aute i to davnih godina. Čak su bili parkirani ispod mog prozora u moje mlado doba života. …prikaži još!
  • mad975

    To su precizne kamere, snimaju brzinu, vozača, tablice. Sve izuzetno precizno. 🤣Postavljene su i kod nas. Ako prođete kraj njih brzinom većom od 20km/h, najebali ste. Dolazi vam kazna da ste vozili 200, niste bili vezani i telefonirali ste. Sve …prikaži još!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.