komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve odgovore
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Autostart.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Autostart.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • makan

    tako se tesla pres..ravala iza mene dok sam od hreljina išao prema ulazu na ac , naglo ubrzavajući prema meni na ravnici nakon zavoja, ali je više nigdje nije bilo kad smo ušli na ac, čak nisam ni išao brzo …prikaži još!
  • ih

    Tko bi rekao?
  • Nighrider

    Neka hvala , ev nema buducnost u ovom obliku . Domet je daleko vazniji od toga da si brzi od semafora do semafora a o prakticnosti tankanja u odnosu na cekanje punjenja da se i ne govori , jedina prednost …prikaži još!
  • Avatar Rafo

    Rafo

    Pa 140 km/h je sasvim dovoljno zbog ograničenja na cestama i autocestama, daleko su važnija ubrzanja i zato je korisna velika snaga, pogotovo ako je auto opterećen.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.